logo
TRÉNINGY, KRÚŽKY, AKADÉMIE A DENNé TÁBORY

Využite možnosti športových aktivít PRE DETI

PODPORUJEME ŠPORT PRE DETI A MLÁDEŽ

Dokonalý priestor pre detské krúžky, turnaje a tábory

PRIDAJTE SA K NÁM

Multifunkčná hala MALINOVO je ideálnym miestom pre množstvo individuálnych aj kolektívnych športov. Okrem mladých tenisových a bedmintonových talentov radi privítame aj tie vaše. Florbalisti, basketbalisti aj nadšenci pinpongu, tešíme sa na vás!

Individuálne tréningy

Hľadáte priestor, kde by mohlo vaše dieťa trénovať pod vašim dozorom alebo pod vedením profesionálneho trénera? Nájdite voľný termín v našom rezervačnom systéme a tréningy môžu začať.

Športové krúžky a spolky

Ak zakladáte športovú akadémiu alebo sa práve obzeráte po ideálnom mieste, kde by vaši zverenci mohli naplno rozvíjať svoj talent, rozhodne si prehliadnite naše priestory. Napríklad i teraz.

Denné alebo víkendové tábory

Deti šport milujú. Ak sa k tomu pridá celodenný program cez víkend alebo počas prázdnin, výsledkom je tábor, do ktorého sa nadšené vrátia späť. Informujte sa o aktuálnej ponuke táborov u nás.

Aktuálne u nás nájdete trénovať napríklad:

Tenisový klub PLAY TENNIS

Tenisová škola mladých nádejí v multifunkčnej hale v Malinove našla ideálne podmienky pre rozvoj svojich zverencov. Tí sa už roky umiestňujú na popredných miestach v rámci slovenských tenisových súťaží pre deti a mládež a taktiež prestížnych podujatí, ako napríklad Detský Davis Cup a Fed Cup v NTC.

BEDMINTON ACADEMY Malinovo

Bedmintonová akadémia Malinovo využíva priestory a možnosti multifunkčnej haly nielen v rámci individuálnych aj skupinových tréningov pre svojich členov počas celého roka. Bedmintonoví nadšenci rôznych vekových kategórii tu našli svoj stabilný východiskový bod pre každodenné tréningy.

PRIDAJTE SA K NÁM​